Lihtne START algajale ettevõtjale 

Kui Teil on mõnda aega peas tiirelnud idee luua oma ettevõte, tasub meiega julgelt ühendust võtta. Oleme siin kõik omal nahal seda pabinat ja kõhkluse tunnet kogenud. Aitame Teid läbi kogu sellest segasest infomürast ja keskendume ainult olulistele punktidele, mis puudutavad just Teie ettevõtet. Arutame läbi kõik teemad, mille ümber on Teil tekkinud teatud hirmud või teadmatus. Hoiame asjad lihtsad. Raamatupidamise pärast muretseme meie, Teie keskendute ettevõtte loomisele ja arendamisele.  Meie klientide edu on ka meie edu.
Kõige tähtsam alguses: Ärge mõelge üle, asjad on ettevõtlusmaailmas palju lihtsamad, kui esmapilgul tundub. Alustamine ettevõtlusega on tihtipeale ainult julge pealehakkamise küsimus. Proovida tasub alati. Eriti soovitame ühendust võtta oskustega inimestel, kes nokitsevad nö. kodustes tingimustes hobi korras lisaraha teenimiseks. Sisuliselt on Teil juba toimiv ja kindla klientuuriga ettevõtte. Kas oleks huvitav anda sellele võimalus areneda?
 

Omalt poolt pakume alustavale ettevõtjale

  1. Äärmiselt paindlikku hinnapoliitikat
 2. Aitame vormistada kõik alustamisega seotud dokumendid
 3. Korraldame Teile muretu raamatupidamise algusest lõpuni
 4. Suhtleme Teie eest maksuametiga
 5. Abistame/juhendame töötajate vormistamisega
 6. Töölepingute koostamine, sõlmimine, ametijuhendid
 7. Nõustame keerukamate tehingute vormistamise osas
 8. Elemetaarne lihtne kodulehekülg Teie ettevõttele. Lihtne tähendab kodulehekülge, nagu see, millel hetkel viibite.(Keerukad kokkuleppel)
 9. Kodulehekülje majutus kogu koostöö perioodiks 
 10. Eduka konsultatsiooni lõpus on Teil kaasas konkreetsed juhised alustamiseks ning korrektselt vormistatud arve blankett oma klientide jaoks.   Ettevõtjalt ootame

   

    Kõikide raamatupidamist puudutavate dokumentide ja informatsiooni õigeaegset esitamist 

   

 

 

 

Mõned ääremärkused mida meeles pidada :

 Maksuamet ei ole midagi, mida karta. Maksuamet on lihtsalt valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon ja mis teostab riiklikku järelevalvet. Nendega suhtlemine on äritegevuses igapäevane loomulik osa. Nad on toredad inimesed, kes teevad lihtsalt oma tööd.
 Äritegevusega alustamine ei ole kindlasti lihtne, enamus juhtudel on see kurnav nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Nauditav on see ainult juhul, kui olete kas äärmiselt motiveeritud või tegelete alaga, mis Teile väga meeldib. Enamus inimesi annab alla esimeste raskuste ilmnemisel. Kas ja kuna alla anda on see, mis eraldab võitjad kaotajatest. 
Proovime Teid alguses võimalikult palju omapoolsete teadmistega toetada.

 

 Äkki leiad enda jaoks midagi siit, meie projektijuhtide poolt alustatud pooleliolevad ideed :

*Veebiportaali haldamine

*Koristus meeskond
(Vähemalt ühel liikmel nõutav koristusalane haridus)

*Elektroonika remont

*Piirdeaedade paigaldus/tootmine

*Reklaamifirma

*Metallitöötuba
(Nõutav metallitöö alane haridus)

*Sõidukite remont/hooldus

*Suvistel laatadel tegutsev kiosk

 Kui tunned, et peas on keerelnud sarnane idee nagu siin nimekirjas ja teema oleks nagu sulle siis kirjuta meile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
arutame ideid.